KONST / Litografier / Litografi 14808343
nr 1480 8343
Lena Forssberg
(1955-2002), Sverige
Signerad, numrerad 10/10, daterad 1990. Litografi, bildmått: 13x8 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Lena Forssberg Wilhelmsson, svensk bildkonstnär född 1955, död 2002.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:38:40
Lena Forssberg
Läs mer om Lena Forssberg