KONST / Litografier / Litografi 12422098
nr 1242 2098
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 54/170, bladets mått: 73x52 cm, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:09:40
15/3 13:19:55
18 mar
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist