KONST / Litografier / Litografi 13486509
nr 1348 6509
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Litografi, Bröderna Victor. Signerad, numrerad 23/60,26x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:52:43
21/9 10:13:19
100 kr
21/9 18:04:42
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg