KONST / Litografier / Färglitografi 14733250
nr 1473 3250
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Vakt. Signerad i tryckplåt. Färglitografi, bildmått: 47x35, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:07:06
3/6 11:55:19