Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7919477



*

nr 791 9477


Färglitografi

Vildgås, bladets mått: 36x52


Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 19 november 2012
kl 19:10:55


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
18/11 07:28:53 1      Vinnande bud
18/11 20:10:08 2      350 kr
18/11 20:10:26 2      500 kr



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vildgås
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr