KONST / Litografier / Färglitografi 12012091
nr 1201 2091
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC-upplaga. Motivet: 42x30 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:57:59
30/8 16:41:02
700 kr
3/9 16:48:10
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien