KONST / Litografier / Färglitografi 11977022
nr 1197 7022
Färglitografi
Ulf Nilsson, "Slussens invigning 1935". Signerad, numrerad 204/360, Motivet: 40x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:45:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm