KONST / Litografier / Färglitografi 17422004
nr 1742 2004
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 20/96, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 52x41 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:50:38
24/11 18:44:26