KONST / Litografier / Färglitografi 10112410
nr 1011 2410
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), 26/300, signerad, 1985, motivet: 31x40
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:15:56
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)