KONST / Litografier / Färglitografi 17088171
nr 1708 8171
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 78/360. Färglitografi, bildmått: 59x31 cm, yttermått inklusive ram: 82x53 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 juni 2025
kl 19:26:01
350 kr