KONST / Litografier / Färglitografi 12779438
nr 1277 9438
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Cricketlag. Signerad, numrerad 331/360. Motivet: 40x50 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:37:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr