ART / Lithographs / Litograph in colors 17188009
nr 1718 8009
LITOGRAPH IN COLORS
Torsten Emanuel Svensson. Signed, 56x42-56x49,
Torsten Emanuel Svensson. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 56x42-56x49 cm
1000
SEK 700
Monday August 25 2025
at 20:22:22
23/8 17:02:55