ART / Lithographs / Litograph in colors 13767143
nr 1376 7143
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. Signed, numbered 220/275. Subject: 51x64,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 220/275. Motivet: 51x64 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
600
SEK 700
Monday February 1 2021
at 18:57:33
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
600 kr