KONST / Litografier / Färglitografi 17387187
nr 1738 7187
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad 13/300. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 65x70 cm
Kondition: skadat glas
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:41:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)