KONST / Litografier / Färglitografi 13789226
nr 1378 9226
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Trosa. Signerad, numrerad 86/360. Motivet: 45x55, yttermått inklusive ram: 66x74 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:21:18
700 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg