KONST / Litografier / Färglitografi 14823004
nr 1482 3004
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Handkolorerad. Signerad, numrerad 77/28, fiolspelare. Färglitografi, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 53x46 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:33:47
450 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg