ART / Lithographs / Litograph in colors 13603046
nr 1360 3046
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Sven Inge Höglund (1935-2008), Sweden. Composition. Signed, numbered 13/99, sheet: 63x45, 5,
LITOGRAPH IN COLORS, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 13/99, bladets mått: 63x45,5
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), Swedish painter, draughtsman and printmaker born in Umeå 1935, dead 2008.
SEK 100
Monday November 16 2020
at 20:15:18
12/11 19:58:32
Sven Inge Höglund Demonér
Read more about Sven Inge Höglund Demonér