KONST / Litografier / Färglitografi 16417122
nr 1641 7122
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Provytryck, interiör, 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x60 cm. Signerad
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:12:56
7/9 21:13:41
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson