KONST / Litografier / Färglitografi 16066430
nr 1606 6430
Svante Rydberg
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 57/210, daterad 98. Färglitografi, bildmått: 58x48 cm, yttermått inklusive ram: 66x55 cm
Svante Rydberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Ludvika.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:43:28
15/3 14:21:18