ART / Lithographs / Litograph in colors 15123027
nr 1512 3027
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Suzanne Nessim (b. 1944), Sweden. Vakthundar framför kvinna. Signed, litograph in colors, dated -85. Numrerad 121/165. Image dimensions: 38x27 cm, outer dimensions including frame: 57x40 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vakthundar framför kvinna. Signerad, färglitografi, daterad -85. Numrerad 121/165. Bildmått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 57x40 cm
SEK 150
Monday December 19 2022
at 18:26:42
13/12 02:07:03
100 kr
19/12 11:37:50
Suzanne Nessim
Read more about Suzanne Nessim