KONST / Litografier / Färglitografi 8102048
nr 810 2048
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Suzanne Nessim (f. 1944), signerad. 82/150, motivets mått: 42x31
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:34:59
23/2 12:59:55
25/2 19:25:21
400 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim