KONST / Litografier / Färglitografi 13966218
nr 1396 6218
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, "På palmblad och rosor". Signerad, numrerad 27x40 cm. Signerad, numrerad 2740, daterad -81, bladets mått: 63x47 cm. Oramat löst blad
måndag 10 maj 2021
kl 18:15:30
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas