KONST / Litografier / Färglitografi 15685029
nr 1568 5029
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Globen. Signerad, numrerad 122/300. Färglitografi, bildmått: 45x59 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:48:55
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas