KONST / Litografier / Färglitografi 8794347

nr 879 4347

Färglitografi

"Slussens invigning 1935", 125/360, signerad, motivet: 39x54

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 mars 2014
kl 19:49:43