KONST / Litografier / Färglitografi 9489811
nr 948 9811
Sivert Rapp
(1922-1989), Sverige
Färglitografi, Sivert Rapp (1922-1989), 87/210, signerad, motivet: 34x27
Sivert Rapp, svensk skulptör och målare född 1922, död 1989.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:04:30
16/3 16:07:56
Sivert Rapp
nr 948 9811
Sivert Rapp
(1922-1989), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 16 mars 2015 |
| 16/3 16:07:56 | 1 | Vinnande bud |