KONST / Litografier / Färglitografi 14257192
nr 1425 7192
Färglitografi
Sivert Johansson. Segelbåt. Signerad, numrerad 158/300, daterad 1977. Färglitografi, bildmått: 37x28cm, yttermått inklusive ram: 55x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:11:01
250 kr
300 kr