KONST / Litografier / Färglitografi 7563207

nr 756 3207

Färglitografi

signerad, "VIPs", 206/260, motivets mått: 46x38

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:32:16

29/4 14:38:56 1      Vinnande bud