ART / Lithographs / Litograph in colors 10515109
nr 1051 5109
LITOGRAPH IN COLORS
signed, Stockholm, 35/125, sheet: 74x107,
signerad, Stockholm, 35/125, bladets mått: 74x107
800
SEK 900
Monday August 22 2016
at 19:39:13
800 kr
600 kr
700 kr (Robot)
- Thema-auction
Aug 22
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv