KONST / Litografier / Färglitografi 7074285
nr 707 4285
Färglitografi
signerad, hus, 59/150, 28x34
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:35:35
30/7 21:15:25
Lis Husberg (f. 1920)