KONST / Litografier / Färglitografi 9513301
nr 951 3301
Färglitografi
signerad, ET, 12/25, motivet: 69x98
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:32:08
150 kr