KONST / Litografier / Färglitografi 16228268
nr 1622 8268
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 477/500. Färglitografi, bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:40:08
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson