KONST / Litografier / Färglitografi 14278131
nr 1427 8131
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
"Söderkåkar". Signerad, numrerad 95/325. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Färglitografi, bildmått: 49x32 cm, yttermått inklusive ram: 63x45 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:09:07
100 kr
300 kr
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa