KONST / Litografier / Färglitografi 11576068
nr 1157 6068
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 166/250, motivet: 38x54
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:53:51
22/1 20:06:31
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa