ART / Lithographs / Litograph in colors 8435049
nr 843 5049
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Peter Frie, 105/150, subject size: 44x60,
Peter Frie, 105/150, motivets mått: 44x60
600
SEK 150
Monday August 26 2013
at 18:19:59
24/8 04:30:48
100 kr
26/8 18:14:59