KONST / Litografier / Färglitografi 12691236
*
nr 1269 1236
Färglitografi
Peter Engberg. Signerad, numrerad 23/150. Bladets mått: 42x60, löst blad
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 augusti 2019
kl 18:39:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/8 16:57:59
1
100 kr
19/8 14:39:05
2
Vinnande bud
19/8 17:12:23
3
500 kr
19/8 17:12:23
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad peter engberg
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1269 1236
Färglitografi
Peter Engberg. Signerad, numrerad 23/150. Bladets mått: 42x60, löst blad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 augusti 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/8 16:57:59 | 1 | 100 kr |
19/8 14:39:05 | 2 | Vinnande bud |
19/8 17:12:23 | 3 | 500 kr |
19/8 17:12:23 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad peter engberg
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12