KONST / Litografier / Färglitografi 14632183
nr 1463 2183
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 114/260, daterad 73, kroginteriör. Färglitografi, bildmått: 51x79cm, yttermått inklusive ram: 67x94cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:40:04
13/4 19:14:49
3.000 kr
25/4 18:57:24
25 apr