KONST / Litografier / Färglitografi 13534025
*
nr 1353 4025
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/198, daterad 1995. Motivet: 27x22cm
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 oktober 2020
kl 20:49:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 16:41:20
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Peter Borotinskij
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Läs mer om Peter Borotinskij
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter borotinskij sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:54
*
Peter Borotinskij
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Läs mer om Peter Borotinskij
nr 1353 4025
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/198, daterad 1995. Motivet: 27x22cm
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 oktober 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/10 16:41:20 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Peter Borotinskij
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976Läs mer om Peter Borotinskij
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter borotinskij sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:54



