KONST / Litografier / Färglitografi 13342092
nr 1334 2092
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 320/350, Båthus. Motivet: 27x 20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:26:24
150 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij