KONST / Litografier / Färglitografi 15207117
nr 1520 7117
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Peter Borotinskij (f. 1948). Signerad, numrerad 120/198, daterad -89, "De unga tu". Färglitografi, bildmått: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:53:53
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij