KONST / Litografier / Färglitografi 15306222
nr 1530 6222
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Peter Borotinskij (f. 1948). Signerad, numrerad 44/290, "partydags". Färglitografi, bildmått: 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 41x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:24:22
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij