KONST / Litografier / Färglitografi 14114357
nr 1411 4357
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 20/20, daterad NYC 88. Bildmått: 66x58 cm, yttermått inklusive ram: 91x76 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:39:24
16/8 18:07:15