KONST / Litografier / Färglitografi 14797401
nr 1479 7401
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Cello 1. Signerad, numrerad 44/100, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 65x58 cm, yttermått inklusive ram: 97x79 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:57:31
13/7 10:52:22