KONST / Litografier / Färglitografi 12969287
nr 1296 9287
Per Olov Ultvedt
(1927-2006), Sverige
Färglitografi, Byggare. Signerad, numrerad 88/200, oramat löst blad, , bladets mått: 50x60 cm
Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:10:08
4/12 21:16:16
100 kr
9/12 16:45:12
Per Olov Ultvedt
Läs mer om Per Olov Ultvedt