KONST / Litografier / Färglitografi 8482254
nr 848 2254
Färglitografi
Per-Olof Olsson (f. 1949), Sverige. "Sommarsymfoni". Signerad, numrerad 224/300. Bildmått: 41x56, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:55:56
23/9 16:28:00