KONST / Litografier / Färglitografi 13592295
nr 1359 2295
Willy Thessing
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, 360-upplaga, tupp. Motivet: 46x33cm
Willy Thessing, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:59:19
100 kr
150 kr