KONST / Litografier / Färglitografi 14965484
nr 1496 5484
Färglitografi
4 st, Sven Gradin. Signerad, numrerad 249/375, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 22x33 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:25:45
17/10 18:20:46