KONST / Litografier / Färglitografi 14655005
nr 1465 5005
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad och numrerade, yttermått inklusive ram: 52x60-54x65cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:52:33
29/4 14:21:50
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren