KONST / Litografier / Färglitografi 15967038
nr 1596 7038
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
3 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 59x63-73x60 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:27:11
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr