KONST / Litografier / Färglitografi 14367127
nr 1436 7127
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 69x51, yttermått inklusive ram: 90x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:37:22
1/12 07:52:06
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin