KONST / Litografier / Färglitografi 13546025
nr 1354 6025
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/60. Motivet: 51x39cm
måndag 19 oktober 2020
kl 20:14:56
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander